Роденденски подарок: Мадона ја бакна познатата рапека?!

27 март, 20120
1

Бакнежот помеѓу Мадона и Бритни Спирс, односно Кристина Агилера од 2003 година влезе во историјата, а кралицата на поп музиката уште неколку пати после тоа бакнувала девојки. Последна на нејзината листа е раперката Ники Минаж.

-На Ники и беше роденден и завршивме со долгото снимање на нашиот спот. Имавме роденденска здравица во нејзина чест  и по неколку голтки шампањ ја бакнав, го искоментирала Мадона видеото кое сега се појави на Youtube.

Интересно е тоа што по бакнежот, Мадона и рекла на Ники:

-Сега желбата ти се исполни.

Инаку, Ники Минаж е родена на 8 декември, а бакнежот го добила за 30ти роденден.

http://www.youtube.com/watch?v=bVCrTZRK9SY&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/