Сакате да поминете пет часа со Адријана Лима?! :)))

5 февруари, 20120
al6y

Познатата бразилка, моделот од Викторија Сикрет, се појави во реклма за Киа, а како бонус, направено е видео во кое убавицата мафта со знаме цели пет часа.

Најсекси бринетата во светот стои на стаза на која треба да го означи стартот на трката, а во овие пет часа од видеото ќе го забележите секое нејзино мрдање со колковите.

Во случај минута и пол реклмата да им биде досадна на гледачите, направено е видеото од пет часа кое е цон на сите мажи.

Еве ја рекламата, а подоле можете да поминете 5 часа со Лима!

httpv://www.youtube.com/watch?v=lHZbXvts0LE

httpv://www.youtube.com/watch?v=vrW68jCy9pc

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber