Салма Хаек била депресивна, дебелa и не излегувала од дома!

1 април, 20120
i90

Познатата актерка во младоста била незадоволна со своето тело. Во едно интервју таа откдила дека на почетокот едвај добивала улоги.

„Бев дебела, незадволна од животот. Не се дружев со никого“, изјавила Хаек.

Актерката додала дека имала акни на лицето и поради тоа не излегувала од дома. Немала пари и била исфрлена на улица. Кога станала славна размислувала за ботокс, но се разболела и не го направила тоа. Првата улога ја добила во 1993 година во филмот „ Mi Vida Loca“.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi