Станија гола за Плејбој!

1 април, 20120
u98

Станија Добројевиќ ѕвездата од реалното шоу „VIP Survivor“ се сликала гола за најновиот број  на Плејбој.

Фотографиите брзо се најдоа на интернет, а веста се пренесе во сите балкански земји.

Во интервјуто за Плејбој, старлетата зборувала за тоа каков впечаток и оставил Хју Хефнер кога таа била во САД и за искуството на Костарика.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi