Само бугарите може да имаат ваков талент!

26 март, 20120
Само бугарите може да имаат ваков талент!

Илија Игнатов има 35 години и еден од натпреварувачите во бугарското талент шоу.

И додека во ова шоу учествуваат најчесто луѓе што сакаат да пеат, да танцуваат, понекогаш се покавува и ваков лик со необичен талент.

Илија прво изведе стриптиз, а потоа со својот пенис влечеше автомобил. Се разбира реакцијата на публиката и на жирито беа исти. Сите беа во шок.

Како изгледаше сето тоа ќе видите во продолжение:

httpv://www.youtube.com/watch?v=c-1aDTxWwF4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber