Се убил откако бил принуден да го успие своето куче! :(((

30 јануари, 20120
h780t

Американскиот актер Ник Сантино се убил на својот 47 роденден, само еден ден откако бил принуден да го успие својот домашен миленик, пит булот Роко.

Ник се предозирал со апчиња, а покрај неговото тело било пронајдено писмо на кое пишувало: „Го изневерив мојот најдобар пријател. Роко ми веруваше, а јас го изневерив. Не го заслужи тоа.“

Познатиот актер кој начесто глумел во серии живеел во елитен дел во Њујорк, каде со закон било забрането да се чуваат опасни кучиња . Властите го принудиле Ник дека мора да го успие својот миленик.

Соседите раскажале дека потоа Ника бил уништен и разочаран и постојано зборувал дека го  изневерил својот најдобар пријател.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma