Се врза со лисици за стативата на сред фудбалски натпревар, бидејќи ќерка му не добила работа! :)))

1 февруари, 20120
234

Навивачот кој на натпреварот меѓу Евертон и Манчестер во Премиер лигата направи вистинска збрка со тоа што се врза себе со лисици за стативата, всушност протестирал против авио компанијата Рајанер, поради лошото однесување кон неговата ќерка и нејзиното невработување.

Натпреварот бил прекинат на неколку минути поради овој упад на 46 годишниот Џон Фоли.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Lzk9CKQSq4o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber