Седум годишно девојче наместо барбика за нова година добила ваучер за липосукција!

4 јануари, 20120
v229516p0

Едно седум годишно девојче за Нова година добила ваучер од својата мајка, но не од игротека туку од естетска хирургија.

Малата Попи Бурџ од својата мајка Сара добила необичен подарок, ваучер за вградување силиконски гради. Сара која себе се нарекува „вистинската жива Барбика“ веќе потрошила милион фунти за корекции на своето тело и лице.

„Попи сака да биде иста како мама, секогаш се распрашува за големи гради и постојано вели дека сака операција за да биде поубава. Затоа купив ваучер во вредност од 7000 фунти, а таа може да го искористи кога ќе посака“, изјавила гордата мајка.

Сара не гледа ништо погрешно во купувањето на таков подарок за 7 годишната ќерка. Таа на крај додала дека сето тоа е инвестирање во иднината на девојчето.

Виц: Зошто плавуша јаде книги???

–  Чита во себе. 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber