Седум месеци по раѓањето на нејзината ќерка, повторно е бремена!

28 ноември, 20120
jesica simpson

Според американските медиуми, пејачката Џесика Симпсон е повторно бремена!

Поточно, US Weekly пишува дека иако 32-годишната мајка на 7-месечната ќерка Максвел, бременоста не ја планирала,  била пресреќна.

Good news: Jessica Simpson is expecting her second child

“Дефинитивно не беше планирано. Но да, Џесика е повторно бремена. Навистина е пресреќна”, раскажува избор за US Weekly.

Џесика по породувањето со Максвел изгубила 30 килограми и тоа со помош на диталниот план на Weight Watchers, со кој склопила и промотивен договор ‘тежок’ 4 милиони долари.

'Happy Halloween!': Slimmed-down Jessica Simpson tweeted this picture of her family on Wednesday

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber