Секоја чест за оној кој ќе може да го изеде ова!

27 април, 20120

Пица Хат го претстави новото чудовиште во понудата, пица со кора од 12 хамбургери.

httpv://www.youtube.com/watch?v=MWDwZWCfp64

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma