Секс пози за трудници

24 април, 20120
000

Ако сте во блажена состојба, не значи дека треба да се откажете од задоволствата што сексот ги носи. Многу од жените по време на бременост се срамат од својот изглед, големото стомаче и неколку килца плус. Но треба да знаете дека тоа не претставува никаков проблем за мажот, дури и повеќето од нив се изјасниле дека тоа ги пали. Но секоја бременост е индивидуална и секако претходно треба да разговарате со својот гинеколог, бидејќи има некои состојби кои не дозволуваат секс по време на бременост.  А сега погледнете ја галеријата со специјални пози за трудници.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber