Ана Николиќ ги покажа градите!

24 април, 20120
ana_nikolić

Пејачката Ана Николиќ минатиот викенд настапувала во Крањ во Сараево, каде покрај песните, присутните ги изненадила со својот стајлинг.

Во кратки тесни панталони и проѕирна кошула, под која и се гледале градите, Ана се појавила пред публиката, а судејќи по нивните реакции, нејзиниот стајлинг многу им се допаднал.

“Атмосферата беше одлична! Ана на сцената се појави 20 минути подоцна, но затоа пееше неколку часа без пауза. Мажите буквално урлале и како хипнотизирани гледаa во нејзините гради, а таа на тоа само се смешкаше”, изјавил еден од посетителите на концертот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber