Случајно ја застрелал девојката, мислел дека е дива свиња!

24 април, 20120
pig3

Полицијата тврди дека 52 годишниот Стивен Иган ловел надвор од својот шатор кога ги слушнал звуците кои биле слични на дива свиња. Веднаш пукал, а не бил свесен дека неговата поубава половина не била со него во шаторот.

Куршумот поминал низ двете нозе на девојката, 52 годишната Лиза Симонс, а за среќа брзата помош брзо пристигнала на местото и ја однеле жената до најблиската болница каде успешно се опоравува.

Иган рекол дека пукал бидејќи пред неколку минути видел вистинска дива свиња.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber