Секс во центарот на Загреб!

17 април, 20120
43

Минувачите беа во шок, додека двојката страсно воделе љубов во центарот на Загреб.

Гласните воздишки ги слушале минувачите, а по два часа пристигнала полицијата. Двојката легнала на скалите пред една затворена продавница, се покриле само со јакна и воопшто не се вознемириле што поминуваат други луѓе и ги гледаат.

По неколку часа, стгинала полицијата ги легитимирала, но тие повторно продолжиле со секс играта. Вториот пат полицијата пристигнала околу 16 часот и ги привела. По полициската станица тие биле однесени на трезнење. Мажот имал 1,56 промили алкохол во крвта, а жената 1.

И двајцата добиле прекршочни пријави за нарушување на јавниот ред и мир.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber