Секси облини: Oва е буквално златниот задник од Холивуд

26 април, 20120
jlo2

Таа е модна икона, а нејзиниот секси задник ја прослави. Овој пат искомбинирала модерни панталони, златна боја со останати златни детали. Погледнете како и стои…

Џенифер Лопез повторно не изненади со своето секси издание на снимањето на смисијата Американски идол. Златната боја оваа сезона е во тренд, а и нејзиниот задник кој ја прослави е секогаш во мода. Ете како жените со облини во панталони можат да бидат многу секси…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi