Сензуалната Моника Белучи повторно ќе ве маѓепса!

30 април, 20120
monica-bellucci-may-vanity-fair-italy-01

Преубавата Моника Белучи уште еднаш покажа дека е неодолива и на 48 години и ги остава во “прашина” и младите колешки. Својата магија  ја покажа во најновото издание Vanity Fair.
Не ми се допаѓа идејата некој да ме допира по лицето, и искрено мислам дека тоа е многу опасно за една актерка, изјавила Моника.

Иако, изгледа одлично, сепак не можеме да го игнорираме фактот дека не може да го успори природниот процес на стареење.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi