Сестрите во акција: Наташа и Кристина без градник?!?!

26 март, 20120
news_23843

Зимскиот музички фестивал на електронска музика, кој оваа година за прв пат се одржа на Копаоник, привлече голем број на популарни пејачи и актери…

Во текот на петте ноќи од фестивалот на електронска музика уживаа и пејачката Наташа Беквалац со нејзината сестра Кристина, кои всушност најмногу го привлекоа вниманието на гостите и на медиумите.

Покрај нив, на фестивалот беа забележани водителката Данијела Јанков, пејачката Катарина Остојиќ Каја во друштво на нејзиното момче, светски познатиот DJ Junior Jack, како и актерите Ана Савиќ и Ненад Окановиќ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/