Севе ќе се породи, а од Милан ни трага ни глас!

7 февруари, 20120
seve

А Севе го чека!

Милан Попвиќ поради работни обврски почетокот на минатата недела морал да го напушти Сплит, а сега поради невремето неможе да се врати. Веќе седум дена тој не бил во посета кај Северина, која од  почетокот на јануари лежи во болница.

-Милан требало да пристигне уште во петокот. Меѓутоа, во четвртокот паднало многу снег во Сплит и аеродромот е затворен. Поради невремето немало можност да слета со својот приватен авион, така што бил принуден патот да го одложи, кога пистата ќе биде целосно оспособена. Во моментов има многу проблеми со комерцијални летови, кои доцнат неколку часа. А додека Милан наоѓа начин да дојде до својата сакана, со неа е нејзината мајка Ане, открива близок извор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber