Северина инсистира да се породи во када! :)))

17 февруари, 20120
severina

Породувањето на хрватската пејачка Северина Вучковиќ ги подигна сите на нозе.

Сепак, иако терминот на пејачката беше 11-ти февруари на првото дете на Северина и Милан не му се брза.

Идната мајка е многу возбудена и инсистира да биде прва која ќе се породи во када во породилното одделение во Сплит.

Пејачката која веќе еден месец и половина е во болница, се чувствува добро, сместена е на 5 кат, во собата е сама, а времето го поминува гледајќи ТВ и на интернет.

Најголемата балканска ѕвезда би можела да се породи во секој момент. Северина инсистира на раѓање по природен пат, па дури и се обидува да ги убеди да биде прва која ќе се породи во када во породилното одделение.

Инаку, во Сплит владее опсадна состојба, бидејќи медиумите од целиот регион се на нозе во исчекување на Иван Александар, а Милан одбива било каков разговор со медиумите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma