Шарените прамени – најновиот тренд

26 март, 20120
19

Шарените прамени во косата се апсолутен хит во светот на фризурите. Тоа е новиот изглед кој ќе го гледате се почесто. Боите веќе не се вообичаените тонови слични со приридната боја на косата, сега се зелени, сини, портокалови, жолти, црвени, розови, виолетови и др. Навистина еден оригинален начин да го освежите својот изглед за летово. Овие фризури дефинитивно ќе ве издвојат од толпата, ќе ве направат уникатна и впечатлива и не бараат многу труд. Само изберете ја вашата боја и веќе сте на листата на тренди девојки кои не се плашат да експериментираат со својот изглед.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/