Шарлиз Терон во костим за капење шета по улица и Ве остава без текст!!!

2 февруари, 20120
charlize-theron-vf-hollywood-issue

Актерката Шарлиз Терон има одлично тело, а тоа уште еднаш го потврди позирајќи полу-гола за Vanity Fair. Убавицата со долги нозе во секси издание прошетала на улиците на Лос Анџелес.

Благодарение на нејзиниот актерски талент воопшто нема потреба да привлече внимание истакнувајќи ги своите физички атрибути, но сепак тоа го направила, а за тоа дефинитивно заслужува пофалби, бидејќи во овој едиторијал едноставно не остави без текст.

36-годишната актерка веќе одамна се докажа на филмското платно, а последните поитивни критики ги доби и за улогата во филмовите Snow White and The Huntsman te Young Adult.

А додека ја гледаме како во костимот за капење шета и позира по улиците во Лос Анџелес, невозможно е да и најдеме замерка.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma