Шармантната Камерон Дијаз на насловната на Harper’s Bazaar!

30 април, 20120
Cameron Diaz

Актерката Камерон Дијаз потсетува на ангелите од модната куќа Victoria’s Secret на насловната на британското издание на магазинот Harper’s Bazaar за јуни.

На насловната, но и на фотографиите во внатрешнсота на списанието акерката е облечена во бел костим за капење на едната и во бела кошула и бел фустан на другата фотографија.

На некои од фотографиите кои ги снимил Том Мунро, 39 годишната актерка има зводлив поглед и влажна коса.

Во интервјуто кое ги прати фотографиите Камерон зборувала за британските мажи, и за тоа како е да израснеш во Холивуд.

“Ја сакам смислата за хумор кај британските мажи, како и нивниот шарм. Тоа кај нив е нешто што едноставно е дел од културата, ние немаме такво нешто тука, во Америка тоа едноставно не е така”, признала Диаз.

Таа изјавила дека нејзиниот колега Колин Фирт е вистински примерок на англичанец како што ги опишува. Актерката додала и дека од отсекогаш е заљубена во Лондон и помеѓу останатото пораснала со Монти Пајтон.

Камерон изјавила дека по смртта на нејзиниот татко станала многу близка со колешката Гвинет Палтроу, која и помогнала да ги преброди тешките периоди во животот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber