Шест неверојатни скулптури направени од предмети за секојдневна употреба

17 април, 20120
5

Погледнете ги овие неверојатни уметнички креации, кои се дело на Џо Карневал. Тој користел предмети како: правосмукалки, алати, улични знаци и секако буриња. Браво за неговата неверојатна фантазија!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber