Шокантна тепачка меѓу две девојки пред камери!

22 април, 20120

Станува збор за едно американско шоу, а во оваа епизода деверушата Дајмонд на сред улица се степа со друга девојка.

Шоуто My big fat gipsy wedding повторно започнала да се емитува, а во првата епизода веднаш имаше „бомба“.

Девојките очигледно не беа среќни на венчавката, па деверушата Дајмонд и се нафрли на улица на девојката Мели која инаку била роднина на младоженецот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=WEsxK3topQ8

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber