Што и подари Џастин Бибер на Селена за Денот на вљубените!

15 февруари, 20120
selena+gomez+and+justin+bieber

Иако е многу млад, Џастин Бибер добро научил како треба со жените, особено кога се подароците во прашање. Неговата сакана се пофалила со подарокот што го добила за Денот на вљубените. А како да не се фали, кога се дијаманти во прашање…

Уште во неделата Селена Гомез на својот Twitter профил објавила фотографија од прстенот кој и го подарил Џастин Бибер. Иако подарокот пристигал малку порано, се претпоставува дека е наменет како подарок за Денот на вљубените. Иако пејачот овие денови повторно се бори со шпекулациите дека има син, тоа воопшто не ја загрозува неговата љубов. Селена му верува, и се почесто се појавуваат фотографии на кои се бакнуваат и прегрнуваат со кои покажуваат дека врската им “цвета”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma