Што ли се случувало оваа вечер?! Ријана го фотографирала Крис Браун полугол

26 ноември, 20120
kris

Иако сеуште официјално не е потврдено дека се повторно заедно, Ријана и Крис Браун не се обидуваат да ја сокријат својата врска.

Всушност, и покрај фактот дека фановите не се пресреќни што оваа романса е обновена, откако Браун во 2009 година брутално ја претепа Ријана, пејачката на Твитер објавила фотографија на која раперот полугол лежи на нејзиниот кревет и  со тоа на сите им дала до знаење дека поминуваат време заедно и притоа одлично се забавуваат.

Back on? Rihanna shared a picture of Chris Brown topless on a bed on Saturday

24-годишната пејачка фотографијата на која Браун лежи на креветот без маица со спуштени панаталони,опкружен со работи од популарниот цртан филм “The Simpsons”  со кој очигледно е опседнат.

Covered up: Chris earlier shared a snap of him dressed in The Simpsons attire

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit