Што носи Ким на главата: Талисман или нова мода???

21 јануари, 20120
kim

По се што се случи во изминатата година не е ни чудо што познатата старлета носи талисман против лоша среќа.
По разводот од кошаркарот Крис Хамфрис и опадна популарноста, па ѕвездата прави се за го надмине овој период.
Популарната Ким Крадашијан отишла на шопинг носејќи на глава нешто што се вика “зло око”. Се вели дека оној кој носи ваков украс на главата посакува зло или е љубоморен некому.
Но јас би кажала дека Ким се обидува да наметне нови модни трендови!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber