Што прават Анџелина и Бред на највисоката зграда во Сиднеј?!

28 март, 20120
Australia Madame Tussauds

Вест на денот во Сиднеј, но и во светот кога познатите личности се во прашање – Анџелина и Бред во елегантно издание на највисоката зграда во Синднеј. Се прашувате што прават таму?!

Во прашање се восочни фигури на познатата двојка кои за почеток се поставени на терасата на најголемата зграда во Сиднеј. Восочните Анџелина Џоли и Бред Пит подоцна ќе бидат префрлени во музејот Мадам Тисо. Фигурите чинат  440.000 долари, секоја по 220.000. сите кои ги виделе фигурите во живо, ни и фотографиите кои ви ги претставуваме се одушевени од тоа колку веродостојно се претставени. Секоја чест!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi