Што се случува позади сцената со Ријана?!?!

20 февруари, 20120
v234610p0

Пејачката го објави документарниот филм “The Road to Talk That Talk” за снимањето на нејзиниот последен албум.

Ријана сними документарен филм кој го прикажува снимањето на нејзиниот шести албум, “Talk That Talk”.

Филмот започнува во текот на нејзината турнеја за промовирање на албумот “Loud”, потоа продолжува во нејзиниот роден Барбадос каде е опкружена од пријателите и семејството. Во филмот се појавуваат и личности кои се сеќаваат на пејачката во периодот кога не била популарна.

Покрај студиските снимки, од концертот и од кругот на семејството, фановите на Ријана сигурно ќе уживаат во снимките во кои пејачката и нејзината пријателка Кети Пери се забавуваат во Лондон.

httpv://www.youtube.com/watch?v=4_9wqtU1V0U

httpv://www.youtube.com/watch?v=eNEU1Ktf8Fg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma