Си ја силувал ќерката и ја терал да има односи со куче

11 декември, 20120
siluvano-devojce

Jа силувал својата ќерка цели 12 години, а покрај тоа го терал девојчето да има односи со куче…

58-годишниот хрватски државјанин Томо Д. кој за монструозните дела кои ги направил е познат како  „Фрицл од Птуј“ .

Девојката ја терал да имаат 2 пати неделно сексуални односи, се до својот 24 роденден. Таа забременила од него и била принудена да абортира.

Инаку, Хрватот кој живеел во Словенија откако бил откриен од полицијата побегнал во Хрватска каде се криел шест години. Томо Д. е осуден поради силување и сексуално злоставување на својата паштерка. Според словенечките медиуми, својата паштерка ја силувал цели 12 години, од нејзината 12 до 24 година. Се зборувало дека ова е најтешкото кривично дело некогаш сторено во Словенија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit