Сиромашката таа! Мисли дека не ја оставил Џони Деп! :)))

30 јануари, 20120
25t

„Се е измислица“, е изјавата на Ванеса Паради, партнерката на еден од најпосакуваните актери н а денешница Џони Деп. Во една емисија на француската телевизија таа ги демантирала гласините дека се разделиле со актерот.

Инаку, Ванеса и Џони заедно се 14 години и имаат две деца. На почетокот на овој месец почнаа гласините дека на нивниот заеднички живот дошло крај, но француската актерка сето тоа го демантирала.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma