Сите го сакаат носот на Кејт Мидлтон

28 декември, 20120
kate midlton

Кејт Мидлтон често се смета за пример на елеганција и стил. Одредени жени, сепак не се фасцинирани само од облеката на војвотката, туку и од нејзиниот нос. Според британскиот таблоид Сан, носот на Кејт е хит во сите килиники за естетска хирургија.

Помлади и постари жени бараат носот да им биде обликуван исто како на Кејт. Покрај носот на Кејт, се бараат и усните на Нико Шерцингер и очите на манекенката Рози Хантингтон-Вајтли. Кога станува збор за мажите, тие ги сакаат очите на Зак Ефрон, носот на Џад Ло, јаболчниците на Ештон Кучер, усните на Рајан Гослинг и брадата на Роберт Патинсон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber