Сите ја знаеме ваква: А погледнете ја сега, безживотна и без шминка?!

30 март, 20120
SarahJessicaParker-MetGala2010

Сара Џесика Паркер е олицетворение на стил и елеганција. Кога се појавува на црвениот тепих, и нема еднаква. Но, не и на овие фотографии.

Актерката е улофена од папараците, како се шета по улиците на Њујорк, во широка маица, собрана коса, без шминка.

Нејзиното безживотно лице укажува на проблем. Дали повторно и е бракот во криза или едноставно Сара Џесика Паркер нема сила за стил и елеганција? Дали помина нејзиното време?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi