Скарлет Јохансон има нов дечко?!?! Конечно :)))

2 февруари, 20120
The "We Bought a Zoo" Premiere

Актерката Скарлет Јохансон, наводно, е во врска со Нејт Нејлор, маркетинг директор од Њујорк. Како што пренесува Radar Online, актерката е видена минатиот викенд како се држи за рака со Нејлор. “Тие се обидуваат да ја задржат својата врска во тајност колку што е можно подолго. Нејт не е човек кој сака да биде во центарот на вниманието, а тоа е токму она што таа го сака кај него”, изјави извор близок до двојката, додавајќи: “На почетокот тие сакаа работи да се развиваат полека, но сега се гледаат четири или пет пати неделно”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma