Слатки и шарени шеширчиња за мачки

9 јануари, 20120
111111111111111

Сакате да ги разубавите вашите мачиња? Купете им шапка од колекцијата на шапки од дизајнерката Аамелија Сегарчену, наменета специјално за вашите миленици.

Амелија, која живее и работи во Атланта, Џорџија, е дизајнерка која креира шапки за сите миленици, но особено ужива во изработката на шапки за мачки. Нејзините колекции се продаваат во нејзината продавница Еци Шоп. Погледнете ги нејзините навистина интересни дизајни:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber