Слатки Ролинг Стоунси направени од чоколадо

31 јануари, 20120
NAS

Ова дефинитвно е најдобрата верзија на познатите Ролинг Стоунс. Направени се од 65 килограми чоколадо, па дури и Мик Џегер изгледа навистина сладок.

Чоколадните Ролинг Стоунси се дело на каталонскиот мајстор за слатки Алберто Дорна Пујол, а се изложени на излогот на неговата слаткарница во Берга и привлекуваат навистина огромно внимание.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber