Со 25 години помлада девојка, изгледа како да и е татко!

27 јануари, 20120
tony awards arrivals 13 1320611

Некогаш големиот заводник Алек Болдвин позади себе има неуспешен брак со колешката Ким Бесинџер, но се чини дека девет години по разводот е подготвен да го прошири семејството.

Ѕвездата од серијата Телевизиска работа, Алек Болдвин (53) не крие дека со младата свршеница Хилари Томас би сакал да има деца. Болдвин од бракот со Ким Бесинџер има 16 – годишна ќерка Ирланд, а открива и дека интензивно размислува да го прошири смејството.

Актерот вели дека се откажал од љубовта, но потоа ја запознал Хилари. Совети за односите со малдата девојка ги добива од појачот Тони Бенет, кој е оженет со 40 години помладата Сузан Кроу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma