Со нив никогаш не е досадно:Сестрите Кардашијан нападнале возач!

13 април, 20120

Сестрите Кардашијан секогаш се под будно око на медиумите и папараците кои ги пратат на секој чекор. Па така ниту неоданешниот инцидент не помина незабележан…Дали се желни за скандал или добро изреаѓирале, проценете сами…

Како што пренесуаат сведоци, Ким и Клои Крадашијан се пресметале со еден возач.

Жената во сребрениот Мерцедес се обидела да се престрои во другата лента во која возеле сестрите и за малку ќе ги удрла. Лута Ким веднаш излетала од автомобилот да види за што се работи, а по неа тргнала и Клои која се упатила кон возачот и се обидела да ја отвори нејзината врата.

И самата Ким сето тоа секако го објавила на својот Твитер профил, како предупредување за другите возачи.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iGMBiM2M_NQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi