Сораја го облекла фустанот наoпаку?!:)

28 март, 20120
Soraja

Обично познатите ѕвезди се фокусираат на модните трендови, но ова до сега не сме го виделе!

На настапот на Раде Манојловиќ, кој се одржа минатата среда во клубот Магацин во Белград, Сораја се појавила во интересна модна комбинација, која многумина ги остави без здив. Сепак на нас во око ни западна тоа што старлетата со бујното деколте, овој фустан го облекла – наопаку! Делот кој треба да стои на грб, Сораја го облекла од напред.

Дали ова го направила намерно, за до израз да дојде нејзиното деколте, не знаеме, само погледнете како овој фустан изгледа на Сораја, и како всушност треба да изгледа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/