Сораја во провокативен фустан…повеќе открива отколку што покрива :))))

4 април, 20120
news_24288

Сораја Вучелиќ никогаш не престанува да изненадува со својот провокативен стил. Повторно облече фустан кој повеќе открива отколку што покрива и повторно ги покажа своите бујни гради!

Не постои начин како да се скротат градите на Сораја особено кога станува збор за ваков стил. Таа ретко остава да погодуваме што “има“ под нејзината гардероба, така што навикнати сме да уживаме во нејзините бујни облини кои што ги оставаат луѓето без здив.

Овој пат, фотографирајќи се со телефон и позирајќи во секси црн фустан, Сораја покажа дека во својот гардеробер има сеуште провокативни фустани какви што немаме видено.

Старлетата и овој пат, “ја закачи” секси сликата на Фејсбук и го покажа длабокото деколте на фустанот и своите полу-голи гради.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/