Совршен одмор ви овозможува Shanti Maurice

7 декември, 20120
destinacija

Shanti Maurice допринесува за островот од соништата, Маврициус, да биде едноставно волшебен…

На површина од 36 хектари, помеѓу полињата на шеќерната трска и ситниот бел песок, покриен со бистра солена вода на Индискиот Океан, сместен е феноменалниот хотел Shanti Maurice. Одличната услуга и егзотичните локации овозможуваат квалитет и удобност, а ваков спектакуларен одмор секој заслужува.

Во склоп на овој “рај на земјата” не постојат стандардни соби, туку само апартмани и вили. Секоја просторија е достојна за восхит. Свртени се кон океанот, прозорите кои се протегаат од подот до таванот и лизгачките стаклени врати, придонесуваат светлината да преовладува во внатрешниот простор.

Големите балкони и тераси се поплавени со палми, цвеќиња, камења, вештачки водопади.  Тушевите кои се на отворено се дополнителен елемент на задоволство и идеално место за опуштање, мир и приватност.

Иако е сосема одвоено од урбаниот дел, ова место поседува и интернет, DVD плеери, телевизори.

Без разлика дали сакате да ја исклучите врската со надворешниот свет и да уживате во слободата на време и забава, Shanti Maurice е подготвен да ви помогне да направите се во посебен стил…

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Savršen odmor pruža vam Shanti Maurice

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber