Совршени се само со помош на фотошоп!:)

29 март, 20120
kim

Сестрите Кардашијан постојано ги гледаме во тип-топ изданија, но на новите фотографии очигледно е дека не се баш така совршени…

На Facebook се појавила фотографија од новата рекламна кампања на модната линија на сестрите Кардашијан, но ако малку подобро погледнете можете да забележите дека Ким, Кортни и Клои “малку” се послужиле со фотошоп за да изгледаат совршено на фотографиите.

31-годишната Ким на фотографијата за кампањата има многу потесна половина отколку во реалноста. Нејзината една година постара сестра Кртни, која го очекува своето второ дете, со некое “чудо” го изгубила трудничкиот стомак, кој во реалноста и те како се познава, а фотошоп експертите 27-годишната Клои ја направила многу послаба од она што навистина е.

Иако сестрите Кардашијан во природа и без помош на фотошоп изгледаат одлично, очигледно е дека за новата рекламна кампања сепак не сакале ништо да ризикуваат, па се послужиле со модерна технологија за да изгледаат беспрекорно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber