Станија гола во када се “заиграла” со непознат дечко!

11 декември, 20120
Stanija-6

Од старлетата Станија Добројевиќ видовме и слушнавме сè и сешто. Сосема гола возеше скутер ова лето, потоа изјави дека ќе поведе сметка за својот имиџ и ќе престане постојано да се соблекува поради своите малолетни фанови, но потоа со нејзиното однесување, се падна во вода.

На интернет се појавија фотографии од некогашната учесничка на Survivor во хотелска соба, со непознат маж. Станија ужива со непознат дечко во џакузи, позира покриена само со пешкир…Да не ви прераскажуваме, погледнете ги фотографиите…

Интересно е дека Станија се изјаснила на Твитер откако фотките биле објавени: “Сакате да ви се извина за она што сум? Извинете, но тоа нема да се случи”, објавила Станија, за подоцна да додаде: “Никогаш не жалам за минатото, но понекогаш посакувам да можам да се вратам назад и да променам некои работи.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit