Супер интересна идеја – хоризонтален туш

11 мај, 20120
5

Преку глава ви е туширањето наутро или пак навечер кога ви се спие и сте уморни? Сега може да се туширате а истовремено и да си лежите и да се одмарате. Швајцарската компанија Dombracht разви нов начин на туширање: хоризонтален туш! Навистина одлична идеја!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi