Суперхероите се вратија :)

9 февруари, 20120
v233235p0

Објавен е новиот трејлер за филмот “The Avengers”.

Филмот кој на едно место ги обединува сите суперхерои како што се Црната вдовица, Хулк, Капетанот Америка, Железниот човек и Тора, ќе пристигне во кината во мај.

Тие ќе се обидат да ја запрат страшната закана, која доаѓа од Злобниот брат на Торов, Локи кој се обидува да владее со планетата.

Во екранизацијата на стрипот на Марвел играат Samuel L. Jackson, Robert Downey, Jr, Scarlett Johansson и Jeremy Renner.

Погледнете го трејлерот. 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=K2V4Mn80LPU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber