Татко пукал во лаптопот на ќерката, поради статус на Фејсбук! :((

11 февруари, 20120
Татко пукал во лаптопот на ќерката, поради статус на Фејсбук! :((

Ова видео ги подели мислењата на луѓето, додека едни тврдат дека таткото бурно реагирал, на други им се чини сосема нормално и вистинско решение за размазената ќерка.

Таткото успеал да види еден пост на својата ќерка на Фејсбук, иако таа ги блокирала своите родители. Девојката напишала писмо на своите родители во кое се жали за секојдневните обврски низ дома. Таткото бесен, одлучил јавно да и одговори. Снимил видео во кое го прочитал писмото, а на крај пука во нејзиниот лаптоп.

httpv://www.youtube.com/watch?v=IOCFWKFZE2M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber