The Crib – прекрасна куќа покрај езеро

21 април, 20120
4

Овој прекрасен дизајн ја доби наградата за Custom Home Design Award во 2011. Користени се рециклирачки материјали како челик, алуминиум и поликарбонат за минимално уништување на постоечката околина. Има ефикасно LED и CFL осветлување. Прекрасна вила на преубава локација!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi