Тие се облекуваат како новогодишни елки

27 декември, 20120
madona

Мадона, Ријана, Лејди Гага се само дел од дамите кои, ако ги ставите во дневната соба, не би се разликувале од новогодишните елки. Тие често се разоружаат со своите модни комбинации, а ние ви претставуваме неодоливи неуспеси во духот на празниците.

Мадона

Многу автентичен изглед – кралица на елките или зелена кралица.

Парис Хилтон

Богатата наследничка сеуште се прашува зошто луѓето и велат дека е извештачена. Тука изгледа евтино, како пластична елка.

Ријана

Целата во бело наликува на елка. Ова е еден од нејзините највпечатливи аутфити во 2012.

Лејди Гага

Колоритно цовршено се вклопува со традиционалната празнична декорација.

http://zena.blic.rs/data/images/2012-12-26/33065_article-2251919-167A3A63000005DC-179_306x771_if.jpg?ver=1356521152

Кејт Хадсон

Фустан како на себе да има закачено 1.000 лампиони.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber