Топ 10 најраспространети машки лаги

17 април, 20120
s1

Топ листа на 10-те најраспространети машки лаги, кога мажите не сакаат ништо друго, освен секс – еве како ќе препознаете:

 1. Никогаш не би можел да спијам со жена, ако не ја сакам.
 2. Сакам да те направам среќна.
 3. Кога си со мене ќе се чувствуваш како кралица…(ама до следното утро)
 4. Ќе добиеш од мене се, за што некогаш си мечтаела.
 5. Сакам да те гледам секогаш насмеана. Тоа ми делува неверојатно.(особено после 3-4 пијачки)
 6. Ми изгледаш тажна. Раскажи ми што не е во ред. Јас ќе те утешам.
 7. Долго време бев сам. Мислам дека е време да ја обновиме врската.
 8. Ти си жената за која одсекогаш сум мечтаел.
 9.  Бараш работа? Тоа не е никаков проблем, уживај, средено…
 10. Не, не сум женет…(или во тек на развод сум…)

А сега уште една топ 10 листа груби машки лаги:

 1. Ќе ти се јавам.
 2. Ти си неверојатно добра во сексот.
 3. Долго време веќе не спијам со мојата сопруга.
 4. Секако дека нема друга, ти си единствена.
 5. За мене сексот не е толку важен. Ме интересираш ти како личност.
 6. Не, навистина не си дебела, баш си секси.
 7. Фустанот ти стои многу добро, (а во превод ти ги оцртува цицињата и газето.)
 8. Незнам како да и раскинам на девојка ми, но во најскоро време ќе биде…
 9. Секогаш ставам презерватив, но тебе сакам да те почувствувам.
 10. Никогаш не би те лажел! Се колнам!(освен, кога морам)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber