Топлес фудбал, зарем има подобар?!

10 мај, 20120

Пред две години германските порно актерки игрраа фудбалски натпревар против „репрезентацијата“ на Австралија, но топлес. Девојките на себе носеа насликани дресови, а глетката за публиката беше извонредна.

Неодамна одлучија потворно да го направат иститот спектакл. Германките ветија дека натпреварот ќе се одржи на 16-ти јуни.

httpv://www.youtube.com/watch?v=XG2tlPrz_Dk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi